KURUMSAL


FİNBER HOLDİNG

Finber Holding Dünya'nın önde gelen perdelik kumaş, fonluk kumaş ve brode üreticilerinden biridir. Aylık 2 milyon metre üretim gerçekleştirilmektedir.

Finber Holding ERP sistemi ve barkod kontrolüyle gerçekleştirdiği üretiminin, iplik üretiminden boyamaya, kalite kontrolden finish işlemlerine kadar, tüm aşamalarını kendine ait tam entegre tesislerde gerçekleştirmektedir. Büyük üretim kapasitesiyle beklentilere en hızlı şekilde cevap veren Finber Tekstil güçlü pazarlama yapısıyla satış öncesi ve sonrasında eksiksiz destek ve servis hizmeti sunmaktadır.

Üretilen ürünler kalite kontrol uzmanlı tarafından devamlı olarak kontrol edilmekte, laboratuvar ortamında da testlerden geçirilerek hata oranı minimuma indirilmektedir. Bugün Finber Holding ürettiğinin % 50’sini 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Tüm bu başarıların arkasındaki en büyük destek Finber Holding'in eğitimli, dinamik ve yenilikçi kadrosudur.Ürünlerin güvenilirliğini daha da arttırmak ve müşterilerine daha hızlı çözümler sunmak için ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.Hep daha iyisini başarmayı hedefleyen bir üretim anlayışı, Ve daima geleceğe yatırım yapma ilkesi ile yoluna devam eden Finber Holding, sektörünün yüz akı olarak, dünyayı Türkiye Tekstil sektörünün tartışılmaz gücü ve eşsiz kalitesi ile tanışmaya çağırıyor.