Online Ödeme
Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA
Hakkımızda

2002'den beri sizinleyiz

Finber Holding bünyesinde Tekstil, Yenilenebilir Enerji, Satış Pazarlama, İnşaat ve Gayrimenkul sektörlerini barındıran bir Holding kuruluşudur. Yolculuğuna 2002 yılında Tekstil sektöründe başlayan Finber Holding “Önce Kalite” anlayışı ile aylık 10.000.000 M2 üretim kapasitesine sahip dünyanın önde gelen perdelik kumaş üreticilerinden biridir.

Armür ve jakarlı dokuma alanında faaliyet gösteren Finber Tekstil Türkiye’nin en büyük jakarlı dokuma kapasitesine sahip olup, dokumadan boyama/finish işlemlerine kadar yeni nesil teknoloji ile donatılmış tam entegre bir kuruluştur. Finber Tekstil, yenilikçi olmak, ürün güvenilirliğini artırmak ve müşterilerine daha hızlı çözümler sunmak adına devamlı AR-GE çalışmaları yürütmekte olup, HERMOSA ve ELEGANT COLORS markaları ile satışına devam etmektedir. 2013 yılında Satış Pazarlama sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Finber A.Ş. çeşitli pazar alanlarında ürünlerinin %50sini 5 kıtada 60’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Güçlü satış stratejileri ile Pazar ağını devamlı genişletmektedir. Bahsedilen şirketlerin yanısıra gayrimenkul ve yenilenebilir enerji sektörlerinde de faaliyeti bulunan Finber Holding 2016 yılında Gayrimenkul, Enerji, Tekstil, Pazarlama ve İnşaat şirketlerini tek çatı altında toplamıştır.

Misyonumuz

“Güven, Kalite, Hizmet” değerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlayarak büyümeye devam etmek.

Vizyonumuz

Kalite ve değer odaklı, çevreye saygılı, güvenilir ve vazgeçilmez ilkelerini benimseyip sürdürülebilir bir başarının doğrultusunda çalışarak ev testilinde öncü olmak.