Online Ödeme
Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA
Hakkımızda

2002'den beri sizinleyiz

Finber Holding, “Önce Kalite” anlayışı ile aylık 6.000.000  üretim kapasitesine sahip dünyanın önde gelen perdelik kumaş üreticilerinden biridir. Armür ve jakarlı dokuma alanında faaliyet gösteren Finber Holding Türkiye’nin en büyük jakarlı dokuma kapasitesine sahiptir.

Yeni nesil teknolojiler ile donatılmış ERP sistemi ve barkod kontrolüyle gerçekleştirdiği üretiminin, iplik boyama, dokuma, kumaş boyama ve bitiş işlemlerine kadar ki tüm aşamalarını kendine ait tam entegre tesislerinde gerçekleştirmektedir. Üretim kapasitesiyle müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde cevap vererek, güçlü pazarlama yapısıyla satış öncesi ve sonrasında eksiksiz destek ve servis hizmeti sunmaktadır.

Bugün Finber Holding, yenilikçi olmak, ürün güvenilirliğini artırmak ve müşterilerine daha hızlı çözümler sunmak adına devamlı AR-GE çalışmaları yürütmektedir. Üretilen kumaşlar güçlü kalite kontrol ekipleri tarafından devamlı olarak kontrol edilmekte ve laboratuvar ortamında da gerekli testlerden geçirilerek hata oranı minimuma indirilmektedir. Ürettiğinin %50’sini 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Tüm bu başarıların arkasındaki en büyük destek eğitimli, dinamik ve yenilikçi yönetim anlayışıdır. Devamlı büyüyerek ve yeni yatırımlar yaparak ülkesine büyük ölçüde istihdam desteği sağlayan Finber Holding aynı zamanda Çevreye verdiği önem ile her zaman iyi bir örnek oluşturmuştur. Hep daha iyisini başarmayı hedefleyen bir üretim bakışı ile markalaşmaya önem vererek HERMOSA ve ELEGANT COLORS markaları ile bugünkü yolculuğuna devam etmektedir. Finber Holding, sektöründe öncü bir şirket olarak dünyayı, Türkiye Tekstil sektörünün tartışılmaz gücü ve eşsiz kalitesi ile tanışmaya davet ediyor.

Misyonumuz

“Güven, Kalite, Hizmet” değerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlayarak büyümeye devam etmek.

Vizyonumuz

Kalite ve değer odaklı, çevreye saygılı, güvenilir ve vazgeçilmez ilkelerini benimseyip sürdürülebilir bir başarının doğrultusunda çalışarak ev testilinde öncü olmak.